«У серці мільярдера» Уляся Смольська

«У серці мільярдера» Уляся СмольськаНазва: У серці мільярдера
Письменник: Уляся Смольська
Рік: 2022
Жанри: Короткі любовні романи, Сучасні любовні романи, Любовні романи, Сучасна проза
Серія: Мільярдери

 

 

Про книгу «У серці мільярдера» Уляся Смольська

Я покохала його. Вважала, що наші почуття взаємні. Але мій несподіваний візит змінив усе — я взнала, що крім мене в його житті є ще одна дівчина. Кому з нас належить серце мільярдера Юліана Барського? Хто в його серці, а хто тільки для розваг: світська левиця чи я — проста дівчина з бідної сім’ї?

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана величезна кількість цікавих книг різноманітних жанрів, які ви можете безкоштовно та без реєстрації читати онлайн в будь-який час. У нас ви знайдете романи, детективи, трилери, вірші великих письменників, і зібрати свою власну електронну колекцію найулюбленішої та найкориснішої літератури.

Цікавим будуть для усіх і цитати з книг – влучні фрази головних героїв чи філософські роздуми авторів. А щоб дізнатися думку інших читачів, ви можете ознайомитись з відгуками користувачів нашого літературного ресурсу.

Ми пропонуємо вам читати онлайн або скачати книгу «У серці мільярдера» Уляся Смольська українською мовою безкоштовно, обравши один з доступних форматів: epub, txt, fb2, rtf. Завантажити книгу можна на телефон, планшет або комп’ютер. Також у нас ви знайдете аудіокниги, які можна прослуховувати на пробіжці, у відпустці чи просто під час прогулянки.

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар