Серія книг «Джуді Муді»

Серія книг «Джуді Муді»

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Серія книг «Джуді Муді» ознайомитись можна нижче.

«Джуді Муді. Книжка 1» Меган Макдональд

«Джуді Муді. Книжка 1» Меган МакдональдНа вас чекає знайомство з кумедною дівчинкою на ім’я Джуді Муді, у якої частенько змінюється настрій. Він буває хороший, поганий, передшкільний, шкільний – який завгодно. А ще у неї є молодший братик Стінк, найкращий друг Рокі та «заклятий» друг Френк Перл. Вони потрапляють у різноманітні пригоди, вчаться тішитися маленьким і великим радощам. А головне – вони неодмінно подарують усім читачам усмішку!

 

 

«Джуді Муді стає знаменитою. Книжка 2» Меган Макдональд

«Джуді Муді стає знаменитою. Книжка 2» Меган МакдональдУсі діти довкола Джуді Муді уже хоч трішечки знамениті, а Джесіка Фінч навіть стала Королевою правопису. Також Джуді виявила, що тато переміг у радіовікторині, мамине фото надрукували в газеті, а братика показували по телебаченню. У дівчинки з’являється мета — стати знаменитою. Який шлях вона обере, і чи допоможуть їй друзі? Читайте у другій повісті про пригоди веселунки Джуді Муді.

 

 

«Джуді Муді рятує світ. Книжка 3» Меган Макдональд

«Джуді Муді рятує світ. Книжка 3» Меган МакдональдЩо робити, якщо ти хочеш врятувати світ, а твоя родина нищить тропічний ліс? Джуді Муді не здається і починає з малого, адже вчитель сказав, що навіть одна людина може змінити світ. А вона – не одна.

 

 

 

 

«Джуді Муді віщує майбутнє. Книжка 4» Меган Макдональд

«Джуді Муді віщує майбутнє» Меган МакдональдДжуді Муді вміє віщувати майбутнє! Не вірите? От і однокласники не вірять. І навіть її найкращі друзі – Рокі та Френк – сумніваються. А Джуді тим часом уважно за всіма спостерігає, читає книжки про ясновидців і готується здійснити своє грандіозне передбачення. Яке? Читайте у четвертій повісті про пригоди веселунки Джуді Муді.

 

 

 

«Джуді Муді – лікарка. Книжка 5» Меган Макдональд

«Джуді Муді – лікарка. Книжка 5» Меган МакдональдЦе п’ята книга про пригоди дівчинки Джуді Муді. Часом трапляються мляві дні, коли нічого не хочеться. Особливо йти до школи. І мама невблаганна. Та, коли Джуді приходить у свій клас, виявляє, що за учительським столом сидить… скелет! І це лише перша приємна несподіванка. 3-«Т» клас вивчатиме будову тіла, відвідає швидку допомогу, Джуді лікуватиме брата і навіть прооперує… Кого? Як стверджує сама Джуді, це ідеальний пацієнт…

 

«Джуді Муді проголошує незалежність. Книжка 6» Меган Макдональд

«Джуді Муді проголошує незалежність. Книжка 6» Меган МакдональдЦе так обурливо, коли в тебе – купа обов’язків і жодних свобод! Щодня треба причісуватися, чистити зуби, застеляти ліжко, годувати Мишу, а ще – бути доброю до меншого брата! Джуді Муді вирішила проголосити незалежність. Та їй доведеться докласти чимало зусиль, аби переконати батьків, що вона може бути самостійною й відповідальною.

 

 

«Джуді Муді навколо світу за 8 1/2 днів. Книжка 7» Меган Макдональд

«Джуді Муді навколо світу за 8 1/2 днів. Книжка 7» Меган МакдональдЯк бути, якщо в тебе з’являється новий друг – цікавий і прикольний, а давні друзі ображаються, що ти зовсім про них забула? Чи впорається Джуді? Чи помириться з Рокі й Френком вчасно, щоб підготувати разом шкільний проект? Інакше їхній клас не встигне здійснити навколосвітню мандрівку за вісім днів…

 

 

 

«Джуді Муді йде до коледжу. Книжка 8» Меган Макдональд

«Джуді Муді йде до коледжу. Книжка 8» Меган МакдональдУлюблений учитель поїхав у відрядження, а вчителька на заміну впровадила нові правила. На математиці вона роздає цукерки – усім, окрім Джуді Муді, тому Джуді потрібно займатися додатково, зі студенткою-репетиторкою. Чи полюбить Джуді математику? Чи здивує пана Тодда, коли він повернеться до школи? Як сприймуть друзі нове захоплення Джуді Муді?

 

 

«Джуді Муді — детектив. Книжка 9» Меган Макдональд

«Джуді Муді — детектив. Книжка 9» Меган МакдональдЗустрічайте Джуді Муді, супернишпорку! Спеціалізується на розшуку зниклих тварин, вистежуванні підозрюваних, розпитуванні свідків, зламуванні шифрів і поїданні печива! У цій книжці Джуді Друді, тобто Муді, найкраща на весь світ розгадувачка таємниць, вирішує серйозно взятися за пошуки зниклого цуценяти і продовжити справу її улюбленого детектива Ненсі Дрю. Тож пригоди непосидючої Джуді, її брата Стінка, а також друзів Рокі і Френка тривають.

 

«Джуді Муді й НЕнудне літо. Книжка 10» Меган Макдональд

«Джуді Муді й НЕнудне літо. Книжка 10» Меган МакдональдТут ви спільно з Джуді проведете канікули, саме ця частина пропонує найвеселіше та пригодницьке. Хоча Джуді ще дитина, поступово її інтереси змінюються, роблячись більш дорослими та незвичайними… Не лише дітям молодшого шкільного віку, а й їхнім батькам книга цілком підійде! Адже поринути у світ дитинства іноді просто необхідно, інакше доросле життя за всіх його переваг здасться нестерпним.

 

 

«Джуді Муді й талісман невдачі. Книжка 11» Меган Макдональд

«Джуді Муді й талісман невдачі. Книжка 11» Меган МакдональдВідтоді, як у Джуді Муді є щасливе пенні, вона тримає смугу удачі за хвіст. Тож їй обов’язково має пощастити й на шкільній олімпіаді грамотіїв, адже переможцеві випаде нагода помандрувати до Вашингтона, де живе сам президент! Але через одну прикру випадковість її щаслива монетка обертається на талісман невдачі. Чи завадить це Джуді Муді потрапити до Вашингтона? Аж ніяк!

 

 

«Джуді Муді — марсіянка» Меган Макдональд

«Джуді Муді — марсіянка» Меган МакдональдЩо трапилося з Джуді Муді? Хто ця НЕнасуплена дівчинка, яка зачесалася, не гарчить і не виганяє Стінка з кімнати, яка весь час у доброму гуморі й не свариться із Джесікою Фінч? Друзі Джуді не мають сумнівів: їхню подругу вкрали прибульці! Чи, може, це все через День навпаки, який трохи затягнувся? Джуді Муді наважилася втримати звання Королеви гарного настрою аж цілий тиждень. Що з цього вийшло? Читайте вже в новій історії!

 

 

«Щоденник настрою від Джуді Муді» Меган Макдональд

«Щоденник настрою від Джуді Муді» Меган Макдональд

Джуді Муді завжди в гуморі. Доброму гуморі, поганому, дурнуватому, буркотливому чи радісному. А що впливає на твій гумор?

У «Щоденник настрою від Джуді Муді» можна записувати усі твої настрої — від на-вершечку-спагеті-і-світу до настрою з найлютішою мармизою. А ще можна занотувати улюблені жарти, зробити колаж «Про мене», скласти списки улюблених речей, записати мрії та інші цікавинки.Тож нагострюй олівець – і починай писати!

«Джуді Муді та список бажань» Меган Макдональд

«Джуді Муді та список бажань» Меган МакдональдУсі знають, що Джуді Муді — королева списків! Але такого списку, як у бабусі Лу, вона ще не мала — списку останніх бажань, які варто здійснити, поки не зіграєш у ящик! Надихнувшись, Джуді береться складати власний список того, що хоче втілити до четвертого класу: про­крутити колесо, покататися на коні, побувати у справжній Антарктиді й не тільки… Та чи встигне вона це здій­снити і що буде, коли бабуся Лу виконає все заплановане зі свого списку?..

 

«Супермегакласна книжка цікавезних завдань від Джуді Муді» Меган Макдональд

«Супермегакласна книжка цікавезних завдань від Джуді Муді» Меган МакдональдХочешь сделать что-то веселое? Чего ты ждешь? Разворачивай эту мегаприкольную книгу – и начинай! Узнай, как пройти сквозь бумагу. Создай настольную игру. Придумай собственную прицепную песню. А еще – пройди забавные тесты, разгадай загадки и развлекайся вместе с Джуди Муди! Предыдущие книги из серии: «Джуди Муди», «Джуди Муди становится знаменитой», «Дневник настроения от Джуди Муди», «Джуди Муди предвещает будущее», «Джуди Муди провозглашает независимость», «Джуди Муди вокруг света за 8 1/2 дней », «Джуди Муди идет в колледж».

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар