Пауло Коельйо

Пауло КоельйоДата народження: 24.08.1947
Жанри: Сучасна проза, Зарубіжна класика, Легка проза, Сучасна зарубіжна література, Зарубіжні любовні романи
Країна: Ріо-де-Жанейро, Бразилія
 

 

 

 

Біографія Пауло Коельйо

Пауло Коельйо – бразильський письменник та поет. Опублікував 16 книг — романи, коментовані антології, збірки коротких оповідань-притч. У Росії прославився після видання «Алхіміка», яке довго залишалося в першій десятці бестселерів. Загальний тираж усіма мовами перевищує 300 мільйонів.

Коли чогось захочеш, весь Всесвіт сприятиме тому, щоб бажання твоє збулося.

Народився у сім’ї інженера. Його батьки хотіли, щоб хлопчик пішов стопами батька, але вже в юності Пауло Коельо вирішив, що хоче стати письменником. Його небажання слідувати волі батьків призвело до того, що у віці 17 років Пауло було визначено до психіатричної лікарні. Його було випущено з лікарні через три роки, здійснивши три спроби втечі. Коельйо пізніше зізнався, що його батьки прийняли рішення помістити його до лікарні тому, що хотіли захистити його і не знали, що з ним робити. Досвід та переживання, які він отримав за ці важкі три роки (Коельйо піддавався лікуванню електрошоком) Коельйо майстерно виклав у романі «Вероніка вирішує померти».

Пауло Коельйо

 

Поступившись бажанню батьків, Коельо вступає на юридичний факультет, але вже через рік він кидає навчання, приєднується до руху хіпі і подорожує Америкою та Європою. У цей час він стає композитором і пише пісні багатьом знаменитих бразильських виконавців. Пізніше Пауло об’єднав сили з рок-зіркою Раулем Сейхасом. деякі з цих пісень – хіти і сьогодні. Еріка Мармо описав той період його життя у своїй книзі «Пісня Чарівника: Музична Кар’єра Пауло Коельо», виданою 2007 року.

Коли ваше серце наповнене радістю, коли у вас є сім’я і ви готові боротися за неї, не має значення, що відбувається навколо, тому що з миром та спокоєм у душі, ви подолаєте всі труднощі.

Життя Паулo Коельйо – головне джерело натхнення для його книг. Він жартував зі смертю, уникнув божевілля, грав із наркотиками, витримав тортури, експериментував з магією та алхімією, вивчав філософію та релігію, невблаганно читав, втрачав і відновлював віру, відчував муки та втіхи від кохання.
Він автор багатьох міжнародних бестселерів, включаючи «Алхіміка» – одну з найвпливовіших книг усіх часів. Його твори перекладено 83 мовами, видано понад 230 мільйонів екземплярів у всьому світі.

Книги Пауло Коельйо

 1. «Хіпі» Пауло Коельйо
 2. «Заїр» Пауло Коельйо
 3. «Брида» Пауло Коельйо
 4. «Алхімік» Пауло Коельйо
 5. «Шпигунка» Пауло Коельйо
 6. «Адюльтер» Пауло Коельйо
 7. «Диявол і панна Прім» Пауло Коельйо
 8. «Відьма з Портобелло» Пауло Коельйо
 9. «Вероніка вирішує померти» Пауло Коельйо
 10. «Рукопис, знайдений в Аккрі» Пауло Коельйо
 11. «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо
 12. «Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала» Пауло Коельйо
Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар