Трилогія книг «Трилогія переможця»

Трилогія книг «Трилогія переможця»

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Трилогія книг «Трилогія переможця» ознайомитись можна нижче.

«Прокляття переможця. Книга 1» Марі Раткоські

«Прокляття переможця. Книга 1» Марі РаткоськіКестрель, будучи дочкою генерала армії, ніколи не хотіла продовжувати його справу: вбивати, полонити та йти до своєї мети, переступаючи через людські життя. Але й виходити між вона ще теж не готова, бо прагне раз і назавжди закохатися. Одна зустріч із Аріном змінює все. Він – герранець. Вона – валоріанка. Раб та господиня. Вони можуть бути разом лише якщо зрадять свій народ. Щоб залишитися вірним своєму народу, кожен із них має зрадити кохану людину. Який шлях вони виберуть? Які злети та падіння готує їм доля?

 

«Злочин переможця. Книга 2» Марі Раткоські

«Злочин переможця. Книга 2» Марі РаткоськіКестрель і Арін зробили вибір – змінили любов, щоб досягти миру для власних держав. Однак змиритися зі втратою коханої людини виявилося не так легко. Чим ближче дата весілля, тим більше бажання. Арен відчуває, що Кестрел щось приховує. Але всі його спроби дізнатися завершуються болем: Кестрель майстерно видає брехню за правду.

 

 

«Поцілунок переможця. Книга 3» Марі Раткоські

«Поцілунок переможця. Книга 3» Марі Раткоські

Тепер Кестрель ніщо не тримає в її минулому: вона небажана персона в імперії та ворогиня власному батькові. Нарешті ніщо не стоїть на заваді її коханню до Аріна. Але чи чекає він на неї? Після останньої розмови хлопець не бажає знати Кестрель. Життя в таборі позбавляє останнього багатства – памяті про коханого, друзів і саму себе. Незабаром дівчини може не стати.

Тим часом Арін, заручившись підтримкою дакрійців і бога смерті, готовий виступити проти Валорії та дати імперії відсіч. Герран не буде під владою жодного загарбника. Однак вістка про смерть Кестрель змінює плани Аріна.

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар