Серія книг «Зіграй мою наречену»

Серія книг «Зіграй мою наречену»

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Серія книг «Зіграй мою наречену» ознайомитись можна нижче.

«Зіграй мою наречену» Холод Влада

«Зіграй мою наречену» Холод ВладаСергій Семенов і його старший брат — успішні і багаті топ-менеджери в компанії батька. Батько хоче відійти від справ і передати справи дітям, але брати не ладнають тож батько боїться, що його фірма буде розділена, якшо він сам все не вирішить…
І авжеж він більше довіряє надійному Андрію. Сергій придумує план і каже що давно зустрічається з деким. Після цього він вирішує зв’язатися з колишньою однокласницею-актрисою, яка була в нього закохана.
Надя, в минулому актриса, якій пророкували зіркове майбутнє, зламана правилами шоубізнесу, де все вирішується через секс. Вона йде з кіно, живе з хлопцем, якого не кохає.
Що ж чекає на цих двох?

«Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влада

«Зіграй мою наречену. Наречена для боса» Холод Влада

Маша працює на свого боса Тимура доволі давно. Між ними вічно мало не іскри сипляться, але обидва вважають, що краще не ризикувати їхніми діловими стосунками заради незрозуміло чого. Особливо не хоче ризикувати саме Маша. Вона взагалі біситься через легковажність Тимура.

На Тимура тим часом тиснуть батьки, які хочуть, щоб він почав більш серйозно ставитись до життя. Вони постійно ставлять йому в приклад його кузена, Артема, в якого вже і наречена є. І ось Тимур на одній з сімейних вечерь раптом каже, що вже давно зустрічається з дівчиною, і при цьому батьки її доволі добре знають, це Маша, його секретарка… Просто Тимур із Машею вирішили це приховувати до певного часу, але тепер готові до камінг-ауту! І от батьки щасливі, брат в шоці… Залишилось тільки “наречену” попередити…

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар