Серія книг «Щоденник виснаженої мами»

Серія книг «Щоденник виснаженої мами»

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Серія книг «Щоденник виснаженої мами» ознайомитись можна нижче.

«Чому матуся хоче напитися» Джилл Сімс

«Чому матуся хоче напитися» Джилл СімсЕллен минає 39 років. Не таким вона колись уявляла своє життя. Мріяла, що в сорок буде елегантною леді, яка вільно розмовляє французькою і будує успішну кар’єру. Натомість їй доводиться працювати на рядовій посаді на пів ставки, щоб устигати дбати про дітей. Жінка веде щоденник про те, що турбує кожну маму: як непросто виховувати дітей, що робити зі страхом бути поганою матір’ю і як не «розчинитися» в домашніх обов’язках, геть забувши про власні потреби. Книжка вирізняється авторським стилем — дотепним і легким, у ній багато гумору, кумедних і непростих ситуацій. Головна героїня, всупереч усьому, не впадає у відчай, сприймає численні побутові труднощі з сарказмом та іронією, адже тільки так їй вдається не втрачати себе.

«Чому матуся часто матіркує» Джилл Сімс

«Чому матуся часто матіркує» Джилл Сімс

“Мама теж людина!” – Це такий пароль до світу типової мами. А чому б, власне, ні? Адже чоловік постійно в закордонних відрядженнях, синок приріс до свого айпаду, а дочка прагне прославитися в Instagram і заробляти купу грошей, повчаючи всіх довкола стильного життя.

Мамочка щосили захищає шлюб і сім’ю, де дітей і цвілі неможливо вгамувати. А з помічників присягнув на віру лише благородний тер’єр Джаджі. До речі, героїня знайшла для себе черговий виклик – посада мрії в IT-компанії, де ставлення до працьовитих мам залишає бажати кращого.

«Чому матусю все дістало» Джилл Сімс

«Чому матусю все дістало» Джилл Сімс

Вітаємо у світі типовою мами! Коханий чоловік став колишнім, син Пітер і дочка Джейн перетворилися на некерованих підлітків і живуть у віртуальному світі, і навіть вірний пес Джаджі ображається на маму, коли та їде на роботу. Мама намагається зблизитися з дітьми, але ті лише фиркають.

Вона намагається створити затишок в новому будинку, проте на стінах з’являються плями вогкості, а з кухні зникає вся їжа і посуд. І як перестати непокоїтися щодо кожної дрібниці і відпустити ситуацію? Мама пише щоденник про те, що хвилює багатьох жінок: як виховувати дітей і не завдати їм психологічної травми, як залишатися привабливою і не втрачати почуття гумору навіть у найважчі моменти, адже життя надто коротке, щоб сприймати його всерйоз.

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар