«Поки бувай» Кейт Бромлі

«Володар тіні» Донато Каррізі
Назва: Поки бувай
Письменник: Кейт Бромлі
Рік: 2024
Жанри: Сучасна зарубіжна література, ✅ Сучасна проза, Романтична проза, Гумористична проза
 

 

Про книгу «Поки бувай» Кейт Бромлі

Віолетта з раннього дитинства мріяла про подіум, про блискучі софіти та захоплені погляди публіки. Її серце билося в ритмі моди, а душа прагнула творити красу. І ось, нарешті, шанс здійснити свою мрію: участь у престижному модному конкурсі в Римі. Це не просто черговий конкурс, це квиток у світ моди, про який вона мріяла всі ці роки.

Але доля, як завжди, підготувала свої сюрпризи. Перший же день у Римі стає для Віолетти справжнім випробуванням. Незграбне зіткнення з сином саркастичної професорки, кава, пролита на його ноутбук, і ось вже їхні стосунки зіпсовані перш, ніж вони встигли толком розпочатися.

Життя, проте, має свої плани. Незважаючи на першу неприязнь, доля знову і знову зводить Віолетту і сина професорки разом. Незграбність стає початком несподіваної хвилі хімії, а ворожнеча – тлом для зародження щирих почуттів.

Чи зможуть вони подолати свої різниці, зосередитися на конкурсі та здобути перемогу? Це питання терзає Віолетту. Їй доведеться зробити важливий вибір: кар’єра чи особисте життя?

З одного боку, мрія про подіум, про визнання та славу манить її. Вона прагне творити, дивувати й надихати. З іншого боку, почуття до хлопця, якого вона не очікувала зустріти, стають все сильнішими.

Чи зможе Віолетта здійснити свою мрію, не втративши при цьому шанс на справжнє кохання? Це питання, на яке їй належить дати відповідь. Її подорож до Рима – це не лише конкурс, це випробування, яке визначить не лише її кар’єру, але й долю її серця.


Наша електронна бібліотека створена для того, щоб ви мали змогу безкоштовно та без реєстрації читати онлайн книгу«Поки бувай» Кейт Бромлі українською мовою. Перед тим, як приступити до читання твору, ви можете ознайомитись з цитатами та відгуками. У нас є все: вірші, дитячі книжки, література різних жанрів.

Також, ви можете слухати аудіокниги, або скачати книгу «Поки бувай» Кейт Бромлі на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Завдяки нашому порталу, ви можете повною мірою поринути у читання та отримати максимум задоволення.

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар