«Подих осені-2» Наталя Ручей

 «Подих осені-2» Наталя РучейНазва: Подих осені-2
Письменник: Наталя Ручей
Рік: 2022
Жанри: Сучасні любовні романи, Любовні романи
«Подих осені 1»

 

 

Про книгу «Подих осені-2» Наталя Ручей

Якби хто-небудь запитав мене, що не варто робити провінціалці у великому місті, я б відповіла, що не варто перебирати з коктейлями, битися об заклад із сумнівними подругами й виходити заміж за першого зустрічного мільйонера…

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана величезна кількість цікавих книг різноманітних жанрів, які ви можете безкоштовно та без реєстрації читати онлайн в будь-який час. У нас ви знайдете романи, детективи, трилери, вірші великих письменників, і зібрати свою власну електронну колекцію найулюбленішої та найкориснішої літератури.

Цікавим будуть для усіх і цитати з книг – влучні фрази головних героїв чи філософські роздуми авторів. А щоб дізнатися думку інших читачів, ви можете ознайомитись з відгуками користувачів нашого літературного ресурсу.

Ми пропонуємо вам скачати книгу «Подих осені-2» Наталя Ручей українською мовою, обравши один з доступних форматів: epub, txt, fb2, rtf. Завантажити книгу можна на телефон, планшет або комп’ютер. Також у нас ви знайдете аудіокниги, які можна прослуховувати на пробіжці, у відпустці чи просто під час прогулянки.

 

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар