«Нотатки ненависті» Ві Кіланд, Пенелопа Вард

«Володар тіні» Донато Каррізі
Назва: Нотатки ненависті
Письменник: Ві Кіланд, Пенелопа Вард
Рік: 2024
Жанри: ✅ Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Романтична проза, Гумористична проза, Сучасні любовні романи, ❤️ Любовні романи, Зарубіжні любовні романи
 

 

 

Про книгу «Нотатки ненависті» Ві Кіланд, Пенелопа Вард

З самого дитинства Шарлотта мріяла про весільний день. Вона уявляла собі білу сукню, щасливого нареченого й початок спільного життя, сповненого любові та радості. Але доля підготувала їй зовсім інший поворот.

Замість того, щоб одягнути заповітну сукню, Шарлотта змушена її продати. Важким серцем вона несе вбрання до вінтажного магазину, де випадково знаходить у підкладці іншої весільної сукні записку на блакитному клаптику.

“Дякую тобі за те, що здійснила всі мої мрії. Твій коханий, Рід.” Ці слова зворушують Шарлотту до глибини душі. Вона уявляє собі чоловіка, який їх написав, як щирого романтика, здатного на справжні почуття.

Іронія долі полягає в тому, що Рід Іствуд, автор записки, виявляється новим босом Шарлотти. Її уявлення про романтичного героя руйнуються, коли вона знайомиться з ним особисто. Рід виявляється цинічним, зарозумілим і далеким від образу коханого, що поставав у її уяві.

Незважаючи на розчарування, Шарлотта не може викинути з голови любовну записку. Її цікавить минуле Ріда, його стосунки з нареченою, чия сукня потрапила до магазину.

Ця таємниця стає для Шарлотти ключем до розкриття справжнього Ріда. Вона прагне дізнатися, що змусило його змінитися, що сталося з його мріями та коханням.

“Весільна сукня, сповнена таємниць” – це роман про кохання, втрату та пошук себе. Він змусить вас замислитися над тим, чи завжди те, що ми уявляємо, відповідає дійсності, й чи можемо ми розгледіти справжню людину за маскою, яку вона одягає.

Ця історія сповнена несподіваних поворотів, емоційних моментів та щирих почуттів. Вона триматиме вас у напрузі до самого кінця, змушуючи переживати разом з героями їхні радощі, розчарування та пошуки щастя.


Наша електронна бібліотека створена для того, щоб ви мали змогу безкоштовно та без реєстрації читати онлайн книгу«Нотатки ненависті» Ві Кіланд, Пенелопа Вард українською мовою. Перед тим, як приступити до читання твору, ви можете ознайомитись з цитатами та відгуками. У нас є все: вірші, дитячі книжки, література різних жанрів.

Також, ви можете слухати аудіокниги, або скачати книгу «Нотатки ненависті» Ві Кіланд, Пенелопа Вард на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Завдяки нашому порталу, ви можете повною мірою поринути у читання та отримати максимум задоволення.

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар