«Наречена мільярдера» Уляся Смольська

«Наречена мільярдера» Уляся СмольськаНазва: Наречена мільярдера
Письменник: Уляся Смольська
Рік: 2022
Жанри: Сучасні любовні романи, Сучасна проза, Короткі любовні романи
Серія: Мільярдери

 

 

Про книгу «Наречена мільярдера» Уляся Смольська

Впливовий і владний багатій Альберт Воронін влаштовує для себе кастинг наречених. Кожна з претенденток мріє перемогти і здобути почесне звання “наречена мільярдера”. Але все летить шкереберть, коли серед претенденток на роль його майбутньої дружини опиняється звичайна дівчина Ліра, яка змінює всі його плани… А коли згодом в гру вступають почуття, стає по-справжньому гаряче…

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана величезна кількість цікавих книг різноманітних жанрів, які ви можете безкоштовно та без реєстрації читати онлайн в будь-який час. У нас ви знайдете романи, детективи, трилери, вірші великих письменників, і зібрати свою власну електронну колекцію найулюбленішої та найкориснішої літератури.

Цікавим будуть для усіх і цитати з книг – влучні фрази головних героїв чи філософські роздуми авторів. А щоб дізнатися думку інших читачів, ви можете ознайомитись з відгуками користувачів нашого літературного ресурсу.

Ми пропонуємо вам читати онлайн або скачати книгу «Наречена мільярдера» Уляся Смольська українською мовою безкоштовно, обравши один з доступних форматів: epub, txt, fb2, rtf. Завантажити книгу можна на телефон, планшет або комп’ютер. Також у нас ви знайдете аудіокниги, які можна прослуховувати на пробіжці, у відпустці чи просто під час прогулянки.

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар