«Моторошне сяйво» Б. Р. Маєрс

«Володар тіні» Донато Каррізі
Назва: Моторошне сяйво
Письменник: Б. Р. Маєрс
Рік: 2024
Жанри: Сучасна зарубіжна література, ✅ Сучасна проза, Історичні детективи, Зарубіжні детективи, 🕵 Детективи, Жахи (кошмари, жахіття) і Містика, Романтична проза
 

 

 

Про книгу «Моторошне сяйво» Б. Р. Маєрс

Моторошне сяйво: Занурення в темні таємниці вікторіанського Лондона
У серці туманного Лондона, де ховаються тіні минулого, розгортається захоплива готична детективна гра під назвою “Моторошне сяйво”. Цей роман, написаний канадською письменницею, переносить читача до середини XIX століття, де химерні сюжети переплітаються з моторошними таємницями.

В центрі історії – жінка складної долі, чиє життя тісно переплетене з злочинним світом. Заробляючи на життя, вона видає себе за медіума, проникаючи в сім’ї, які недавно втратили близьких. Її хист відчувати надприродне та вміння спілкуватися з потойбічним світом роблять її затребуваною серед тих, хто прагне розгадати таємниці, які забрали життя їхніх рідних.

Проте, коли доля зводить героїню з низкою складних злочинів, їй доводиться зняти маску медіума і стати справжнім детективом. Розкриваючи криваві таємниці вікторіанського Лондона, вона опиняється в небезпечній грі, де ризикує не лише своїм життям, але й душею.

“Моторошне сяйво” – це не просто детективний роман, це захоплива подорож у темний світ вікторіанської епохи, де переплітаються містика, жах і зрада. Автор майстерно створює атмосферу таємничості й тривоги, тримаючи читача в напрузі до самого фіналу.

Фінал роману, несподіваний і вражаючий, залишає читача безмовним. Розкриття таємниць історії дарує відчуття катарсису, але водночас залишає по собі легкий осадок розгубленості й бажання перечитати книгу, щоб знову зануритися в її моторошний світ.

“Моторошне сяйво” – це роман, який неодмінно сподобається шанувальникам готики, детективів та атмосферних історій. Він змусить вас тремтіти від страху, співпереживати героям і розгадувати таємниці разом з ними.


Наша електронна бібліотека створена для того, щоб ви мали змогу безкоштовно та без реєстрації читати онлайн книгу«Моторошне сяйво» Б. Р. Маєрс українською мовою. Перед тим, як приступити до читання твору, ви можете ознайомитись з цитатами та відгуками. У нас є все: вірші, дитячі книжки, література різних жанрів.

Також, ви можете слухати аудіокниги, або скачати книгу «Моторошне сяйво» Б. Р. Маєрс на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Завдяки нашому порталу, ви можете повною мірою поринути у читання та отримати максимум задоволення.

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар