«Місяцеве дитя» Карен Мак-Квесчін

«Володар тіні» Донато Каррізі
Назва: Місяцеве дитя
Письменник: Карен Мак-Квесчін
Рік: 2023
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасні детективи, 🕵 Детективи, Психологічний триллер, Трилери
 

 

 

Про книгу «Місяцеве дитя» Карен Мак-Квесчін

У холодну січневу ніч Шерон Лемке виходить на вулицю, спрагнена тихої самотності та спокою, щоб помилуватися місячним затемненням. Проте, її увагу привертає не лише величний вигляд небесного світила, а й дивний світло в сусідньому вікні, де маленька дівчинка виявляється залишаються мити посуд. Це вже було б дивно для будь-якої сім’ї, але в сім’ї Флемінґів, де дітей не було, це викликає навіть більше підозр.

Коли в її житті раптово з’являється Нікіта — вісімнадцятирічна дівчина з дивною минулого, стара названа дитина зі свого дитинства, Шерон починає питати себе питання. Чому саме зараз? Чому саме тут? Соціальні служби, здається, приділяють мало уваги цій ситуації, що змушує двох жінок розпочати своє власне розслідування.

Секрети, приховані в тіні, починають виходити на світло, і Шерон разом з Нікітою виявляються в середині глибоко заплутаної мережі таємниць, які змінюватимуть життя обох сімей назавжди.


Наша електронна бібліотека створена для того, щоб ви мали змогу безкоштовно та без реєстрації читати онлайн книгу«Місяцеве дитя» Карен Мак-Квесчін українською мовою. Перед тим, як приступити до читання твору, ви можете ознайомитись з цитатами та відгуками. У нас є все: вірші, дитячі книжки, література різних жанрів.

Також, ви можете слухати аудіокниги, або скачати книгу «Місяцеве дитя» Карен Мак-Квесчін на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Завдяки нашому порталу, ви можете повною мірою поринути у читання та отримати максимум задоволення.

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар