«І зайде сонце» Нора Робертс

«Володар тіні» Донато Каррізі
Назва: І зайде сонце
Письменник: Нора Робертс
Рік: 2017
Жанри: Сучасна зарубіжна література
 

 

 

Про книгу «І зайде сонце» Нора Робертс

«І зайде сонце» – це книга, що проймає кожен шматок вашої душі. У цьому романі Нори Робертс вона розповідає історію чарівної Бодін Лонгбов, яка на перший погляд має усе для щастя: успішний бізнес, любляча сім’я, безмежні фінансові можливості. Але життя перетворюється на відчай, коли минуле наздоганяє її, руйнуючи все на своєму шляху.

Героїня зіштовхується з темними таємницями минулого, які загрожують не лише її бізнесу, але й життю сім’ї. Жорстокі вбивства в сімейному готелі, загроза репутації, великі втрати – це тільки початок кошмару. Бодін вирушає на небезпечну подорож, де кожен крок може виявитися останнім.

Книга «І зайде сонце» відтворює напружений світ боротьби за виживання, де рішення приймаються на межі ризику. Це історія про сміливість, віру в майбутнє і силу, яка виявляється у найтемніший час.

Чи зможе Бодін зберегти все, що вона так дорого цінує? Чи здатна вона перетнути межу між світлом і тінню? Відповіді на ці питання чекають на вас в романі, який зачарує вас з перших рядків і не відпустить до останньої сторінки.


Наша електронна бібліотека створена для того, щоб ви мали змогу безкоштовно та без реєстрації читати онлайн книгу«І зайде сонце» Нора Робертс українською мовою. Перед тим, як приступити до читання твору, ви можете ознайомитись з цитатами та відгуками. У нас є все: вірші, дитячі книжки, література різних жанрів.

Також, ви можете слухати аудіокниги, або скачати книгу «І зайде сонце» Нора Робертс на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Завдяки нашому порталу, ви можете повною мірою поринути у читання та отримати максимум задоволення.

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар