«Білосніжка» Дональд Бартелмі

«Володар тіні» Донато Каррізі
Назва: Білосніжка
Письменник: Дональд Бартелмі
Рік: 2020
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Контркультура
 

 

 

Про книгу «Дітлахи Анансі» Ніл Гейман

У п’ятому десятилітті ХХ століття сім незвичайних чоловічків випадково натрапляють на Білосніжку в нью-йоркському лісі. Це не звичайна казка, а передісторія першого колажного роману від визнаного американського новеліста Дональда Бартелмі. Казкові персонажі, знайомі зі сторінок братів Ґрімм та мультфільмів Діснея, опиняються у винятково антиказковому світі, де принці не з’являються на білому коні, а лідери відмовляються бути вождями.

У цьому феєричному шедеврі, який став справжньою “біблією контркультури”, Бартелмі вирушає у подорож з казковими героями, які шукають втрачені сенси і цінності у безладі світу. Відмінною особливістю є те, що їхніми знаряддями виправдання та боротьби стає не магія, а простий червоний рушник.

Цей роман став не тільки захоплюючим пригодним оповіданням, але й важливим твором, який відкрив нові шляхи у літературі, переплітаючи в собі казку, сатиру та філософію.


Наша електронна бібліотека створена для того, щоб ви мали змогу безкоштовно та без реєстрації читати онлайн книгу«Білосніжка» Дональд Бартелмі українською мовою. Перед тим, як приступити до читання твору, ви можете ознайомитись з цитатами та відгуками. У нас є все: вірші, дитячі книжки, література різних жанрів.

Також, ви можете слухати аудіокниги, або скачати книгу «Білосніжка» Дональд Бартелмі на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Завдяки нашому порталу, ви можете повною мірою поринути у читання та отримати максимум задоволення.

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар