«Беллман та Блек» Діана Сеттерфілд

«Володар тіні» Донато Каррізі
Назва: Беллман та Блек
Письменник: Діана Сеттерфілд
Рік: 2024
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Зарубіжне фентезі, 🧙‍♂️ Фентезі, Жахи (кошмари, жахіття) і Містика
 

 

 

Про книгу «Беллман та Блек» Діана Сеттерфілд

Десятирічний Вільям Беллман ніколи не забуде того фатального дня, коли його рогатка вбила грака під час гри з друзями. Він відчував жах, каяття, але не міг уявити, що наслідки цього вчинку будуть настільки жахливими.

Минуло сім років, і тінь того злочинного дня лягла на життя Вільяма. Граки, розумні й віддані своїм побратимам, не забули загибелі товариша. Їхнє прагнення справедливості обернулося для Вільяма низкою незрозумілих і трагічних подій. Один за одним його близькі гинуть за загадкових обставин, а сам він постійно бачить на похоронах загадкову фігуру чоловіка в чорному.

Відчуваючи себе винним і безпорадним, Вільям укладає угоду з цим таємничим чоловіком. В обмін на порятунок останнього майна він погоджується створити з ним магазин під назвою “Беллман та Блек”. Їхній магазин стає місцем, де можна знайти найнеймовірніші, але часто моторошні товари.

З часом Вільям розуміє, що за кожним товаром у магазині стоїть своя трагічна історія, а його зв’язок з загадковим чоловіком стає все міцнішим. Разом вони розкривають таємниці минулого, борються з потойбічними силами й намагаються знайти спокуту за гріхи.

“Тінь грака” – це не просто захоплива історія про таємниці та пригоди. Це розповідь про силу вини та відповідальності, про те, як наші вчинки, навіть дитячі, можуть мати незворотні наслідки. Це історія про те, як важливо щиро каятися й намагатися виправити свої помилки, адже минуле завжди знаходить спосіб нагадати про себе.

Цей роман змусить вас замислитися над складними моральними питаннями, а його несподіваний фінал змусить вас переосмислити багато чого в своєму житті.


Наша електронна бібліотека створена для того, щоб ви мали змогу безкоштовно та без реєстрації читати онлайн книгу«Беллман та Блек» Діана Сеттерфілд українською мовою. Перед тим, як приступити до читання твору, ви можете ознайомитись з цитатами та відгуками. У нас є все: вірші, дитячі книжки, література різних жанрів.

Також, ви можете слухати аудіокниги, або скачати книгу «Беллман та Блек» Діана Сеттерфілд на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Завдяки нашому порталу, ви можете повною мірою поринути у читання та отримати максимум задоволення.

Оцініть статтю
101Kniga
Додати коментар